فروش و پخش عطر و ادکلن اصل

قابل توجه متقاضیان    خرید عمده عطر و ادکلن اورجینال

مجموعه پالیزلند به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین برند وارد کننده و پخش عمده عطر و ادکلن اورجینال افتخار دارد جهت فروش عمده عطر و ادکلن اورجینال با فروشگاه داران و بوتیک داران عطر و ادکلن در سراسر کشور همکاری به عمل آورد.

ارتباط با ما جهت خرید عمده عطر و ادکلن:

آدرس دفتر مرکزی:

تهران - سعادت آباد - پایین تر از میدان سرو - گلستان 2 - پلاک 6 - واحد 1-

تلفن دفتر مرکزی:  22099110 021

تلفن همراه: 3796182 0912

فروشگاه پالیزلند بزرگ ترین عرضه کننده     عمده ادکلن اورجینال در ایران

پخش و ارسال ادکلن اورجینال به سراسر کشور

 

فروشگاه عطر و ادکلن پالیزلند به عنوان یکی از بزرگترین وارد کننده و فروشنده عمده عطر و ادکلن، با بیش از 15 سال تجربه در زمینه پخش عمده ادکلن اورجینال توانسته در سالهای اخیر رضایت بسیاری از مشتریان خود را در زمینه فروش عمده عطر و ادکلن به خوبی جلب نماید و تمامی مشتریان فروشگاه پالیزلند با خرید عمده ادکلن اصل از این مجموعه همواره به این موضوع ازعان داشته اند.

و این مسئله محقق نمیشد مگر با لطف و عنایت خداوند متعال و به کارگیری کادری مجرب، متعهد و کارآمد در زمینه بنکداری و پخش عمده  عطر و ادکلن، که همواره با شعار "رضایت بی قید و شرط مشتری" در خدمت هموطنان گرامی بوده است.

 

 

 

 

تگ های مطلب: پخش عمده ادکلن، فروش عمده ادکلن، پخش کلی عطر و ادکلن، فروش ادکلن عمده، پخش عمده عطر و ادکلن اورجینال، فروش عمده عطر، فروشگاه عمده ادکلن اورجینال، عمده فروشی عطر و ادکلن اصل، پخش عمده ادکلن اصل، خرید عمده ادکلن، خرید عمده عطر

7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم
02122099110
info[at]palizland.com