قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین پالیزلند:

 

در ابتدا به استحضار می رساند که کلیه اصول و فرآیند های آنلاین فروشگاه پالیزلند منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. مادامی که شما در سایت پالیزلند می باشید و قصد ثبت سفارش و خرید را دارید بدان معناست که شما نسبت به قوانین و مقررات سایت آگاه بوده و مورد پذیرش و قبول شما می باشد.

* خرید الکترونیکی مانند هر داد و ستدی نشان دهنده عقد یک قرارداد بین فروشنده و خریدار می باشد با این تفاوت که این نوع قرارداد میان فروشگاه و کاربر در محیط الکترونیکی منعقد می گردد.

* کاربر پس از انتخاب محصول خود می بایست نسبت به ثبت سفارش آن در سایت اقدام نماید . ثبت سفارش به معنی اعلام تایید کالای در خواستی از سوی کاربر به پالیزلند می باشد.

* هنگام ثبت سفارش ، کاربر باید اطلاعات دقیق خود را از قبیل مشخصات حقیقی یا حقوقی ، نحوه پرداخت ، نحوه ارسال کالا و آدرس محل ارسال را در فرم مندرج در صفحه ثبت سفارش وارد نماید.

* کلیه کالاهای سفارش شده از سوی کاربران، قبل از ارسال توسط مجموعه پالیزلند کنترل گردیده و پس از اطمینان کامل از صحت کالا نسبت به ارسال آن اقدام می گردد . کالاها با توجه به یکی از روش های حمل انتخاب شده هنگام خرید در بسته بندی های استاندارد و ایمن به مشتریان تحویل می گردد.

* مشتریان در هنگام تحویل کالا می بایست بسته بندی کالا را کنترل و سالم بودن آن را رسید نمایند و در صورت مشاهده هرگونه ایراد و مشکل در بسته بندی کالا ( پارگی بسته محصول ، باز بودن جعبه , آب خوردگی و … ) که نشان از وجود مشکلات احتمالی در آن باشد ، از تحویل گرفتن کالا خودداری نمایند و موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت اطلاع داده و از همان طریق پیگیری نمایند.

ضمانت اصالت کالا:

کلیه اجناس موجود در فروشگاه پالیزلند اورجینال بوده و بدین منظور دارای یک هفته ضمانت استرداد کالا در صورت مقایرت این موضوع می باشد.

سیاست حفظ حریم شخصی:

تمامی اطلاعات مربوط به کاربران فروشگاه که حریم شخصی ایشان میباشد نزد گروه پالیزلند محفوظ خواهد ماند

هزینه ارسال کالا:

هزینه ارسال کالا به سراسر نقاط کشور رایگان بوده و هیچ وجهی در این رابطه دریافت نخواهد شد..