عطر، پدیده ای جذابیت آفرین

عطر، پدیده ای جذابیت آفرین

جلب توجه بیشتر و بهتر با استفاده از عطر و ادکلن

در زمانهای خیلی دور و در یونان باستان مردم بر این عقیده بودند که جذابیت نیرویی خدادادی میباشد و با بشر متولد میشود و همه از آن بهره مند نیستند اما بعد ها دانشمندان ثابت کردند که جذابیت و زیبایی یک امر اکتسابی میباشد و بشر خود پدید آورنده آن میباشد.

مهارتی که به وسیله تسلط بر نوع راه رفتن، آرایش کردن، لباس پوشیدن و البته عطر و بوی خوش پدید می آید.

در واقع میتوان گفت زیبایی بیش از آن که به نیروی الهی نیاز داشته باشد به یادگیری و بکارگیری برخی واکنش ها از قبیل طرز صحیح راه رفتن، سخن گفتن ، پوشش مناسب و عطر زدن احتیاج دارد.

در این مطلب مشخصا  میخواهیم در رابطه با حس بویایی، عطر ها و تاثیر آن بر جذابیت و زندگی نکاتی را بیان کنیم:

همه ما از کودکی رایحه و بوهایی در خاطرات خود داریم  که استشمام آن در هر موقعیت مکانی و زمانی برای ما حس امنیت، آرامش و شادی را به ارمغان می آورد مانند بوی غذاهای مورد علاقه مان از کودکی تاکنون. و به همین ترتیب با یک معادله ساده میتوان به این نتیجه رسید که این حس شادی، آرامش و علاقه مندی در عطر و ادکلن ها نیز قابل تعمیم میباشد.

مثلا اگر شما یک خانم هستید و به یک عطر و یا ادکلن مردانه خاص علاقه مند هستید ، اگر یک آقا از آن عطر و ادکلن خاص استفاده نمایید، آن شخص برای شما در نا خود آگاهتان یک جذابیت و حس شادی آوری بوجود خواهد آورد و این معادله به صورت برعکس نیز صادق میباشد یعنی جذب یک آقا توسط عطر و ادکلن زنانه به وسیله یک خانم!

و این فعل و انفعال جذابیت توسط عطر و ادکلن ها و رایحه های مختلف همواره در ناخود آگاه ما انسانها رخ میدهد و میتوان گفت به همین دلیل است که دارای تاثیر گذاری شگرف و بی حد و حصری میباشد که با هیچ یک از حواس چند گانه انسان قابل مقایسه نیست.

یکی دیگر از دلایلی که دال بر تاثیرگذاری خارق العاده عطر و ادکلن ها و رایحه های مختلف بر ذهن آدمی میباشد، یادآوری خاطرات گذشته با حس بویایی و  استشمام یک رایحه و عطر خاص به وسیله حس بویایی انسان میباشد که به صورت بی نظیری باعث مرور خاطرات گذشته حول محور آن عطر و ادکلن خاص میشود.

پس بنابر این اگر دنبال جذابیت میباشید همواره بوی خوش عطرتان شما را به این هدف رویایی و زیبا نزدیکتر خواهد کرد.

 

 

 

7 روز هفته پاسخگوی شما هستیم
02122099110
info[at]palizland.com